Switch 

Ima 45 proizvoda.
po stranici

50-port Gigabit Smart Switch 48 10/100/1000 ports 2 combo mini-GBIC ports 48 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Layer 2 Switching QoS Dimensions W x H x D: 440 x 44 x 257 mm Weight: 3.96 kg Power adapter included

1 159,08KM 1 396,48KM -17%
Brzi pregled

10-port Gigabit Managed Switch 8 10/100/1000 ports 2 combo mini-GBIC ports Layer 2 switching, Layer 3 switching Dimensions W x H x D: 279.4 x 44.45 x 170 mm Weight: 1.16 kg Power adapter included

401,45KM 483,68KM -17%
Brzi pregled

8 10-100-1000 PoE+ ports with 62W power budget 2 Combo mini-GBIC ports Capacity in Millions of Packets per Second: 14.88 Switching Capacity in Gigabits per Second: 20.00 Power Dedicated to PoE: 62W (PoE+ supported) Number of Ports That Support PoE: 8 Layer 2 switching, Layer 3 switching QoS Dimensions (W x H x D): 279.4 x 44.45 x 170 mm Weight: 1.24 kg...

649,39KM 782,39KM -17%
Brzi pregled

AT-SPSX, mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m

211,88KM 255,28KM -17%
Brzi pregled

AT-GS950/16-50, 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports,Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, compact CLI

691,63KM 833,29KM -17%
Brzi pregled

D-Link switch web upravljivi,DGS-1100-05/E, 5 Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based man

63,67KM 76,72KM -17%
Brzi pregled

DES-1018MP, 16x 10/100Mbps + x 10/100/1000 BaseT/SFP, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: 246,4W, 1-16 port do 15,4W/port, Napajanje unutarnje

631,25KM 760,54KM -17%
Brzi pregled

DGS-1100-24, 24-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11 Rackmount

625,76KM 753,93KM -17%
Brzi pregled

DES-1008PA , 8x 10/100Mbps, desktop, 4x PoE ports, PoE budget:52W, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, napajanje vanjsko

148,21KM 178,56KM -17%
Brzi pregled

GO-SW-24G/E, 24x10/100/1000Mbps, 16xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

175,65KM 211,63KM -17%
Brzi pregled

16 x 10/100/1000 - desktop - neupravljivi - Layer 2 - Napajanje vanjsko

126,25KM 152,11KM -17%
Brzi pregled

DGS-1100-08P, 8-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, svi portovi PoE, Poe Budget 64W, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, 6,7 Rack

247,01KM 297,60KM -17%
Brzi pregled
Prikazano 1 - 12 od 45 proizvoda