Mrežna oprema 

Ima 188 proizvoda.
po stranici

Polica, Opis Fiksna 19 1U/250mm dubine, nosivosti 15kg, ventilirana - crne boje

27,45KM 33,07KM -17%
Brzi pregled

24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks 24 10/100 ports 2 10/100/1000 ports 2 combo mini-GBIC ports Layer 2 switching, Layer 3 switching Dimensions W x H x D: 440 x 44.45 x 257 mm Weight: 3.09 kg Power adapter included

469,66KM 565,86KM -17%
Brzi pregled

Polica, fiksna 19 1U/650mm dubine nosivosti 80kg, perforirane površine - crne boje.

39,52KM 47,62KM -17%
Brzi pregled

Polica, fiksna 19 1U/550mm dubine, nosivosti 80kg, ventilirana - crne boje

37,33KM 44,97KM -17%
Brzi pregled

26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch Desktop, rack-mountable - 1U 24 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP 24 x 10/100/1000 PoE ports with 180 W Power Dedicated to PoE: 180W Number of Ports That Support PoE: 24 Switching capacity: 38.69 Mpps Forwarding performance: 52 Gbps MAC address table size: 8000 entries Capacity: 4000 active VLANs RAM: 128 MB Flash...

1 194,31KM 1 438,93KM -17%
Brzi pregled

Polica, Opis Fiksna 19 1U/450mm dubine nosivosti 80kg, ventilirana - crne boje

32,93KM 39,68KM -17%
Brzi pregled

10 x 10/100/1000 ports 2 combo mini-GBIC ports PoE support on 8 ports Capacity in Millions of Packets per Second: 14.88 Switching Capacity in Gigabits per Second: 20.00 Power Dedicated to PoE: 62W Number of Ports That Support PoE: 8 Layer 2 switching QoS Dimensions (W x H x D): 279.4 x 44.45 x 170 Weight: 1.26 kg Fan: No Power adapter included Limited...

585,20KM 705,06KM -17%
Brzi pregled

SC/ST Optički kabal - Multimode - 62.5/125 - 3metra - orange - 510349

6,59KM 7,94KM -17%
Brzi pregled

Intellinet profesionalna kliješta za krimpovanje

23,05KM 27,78KM -17%
Brzi pregled

351898, Multifunction Cable Tester, RJ45/RJ11

16,47KM 19,84KM -17%
Brzi pregled

520959, Tip panela UTP, Broj portova 24, Konektori RJ45, 110/Krone

63,67KM 76,72KM -17%
Brzi pregled

513555, Tip panela UTP, Broj portova 24, Konektori RJ45, crni, 110/Krone

49,40KM 59,52KM -17%
Brzi pregled
Prikazano 1 - 12 od 188 proizvoda