Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano

1008-0431255

Novi proizvod

USB-N10 nano, bežični, USB, Broj priključaka 1

23KM

Bežični-N150 USB nano adapter koji omogućava 25% veće pokrivanje signal za pojačanu bežično povezivanje. Auto-off funkcija radi uštede energije u pokretu.

Povezani proizvodi

DGE-528T, žični, PCI, 10/100/1000Base-T, Vrsta priključaka RJ45, Broj priključaka 1, opcija - small form factor držači za ugradnju

32KM
Brzi pregled

DWA-172, Wireless AC 600 Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface,podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8

65KM
Brzi pregled

Intellinet gigabitna PCI express mrežna kartica, žični, PCI express, 10/100/1000Base-T, Vrsta priključaka RJ45, Broj priključaka 1, uključuje - small form factor držači za ugradnju

26KM
Brzi pregled

DUB - E130, USB-C - Gigabit Ethernet Adapter, USB C konektor, Gigabit LAN port, broj priključaka:1 Idealan za ultrabook i prijenosna računala opremljena USB-C i bez Ethernet porta

79KM
Brzi pregled

TP-Link PoE+ Injector Adapter, 1× Gigabit PoE Port, 1× Gigabit Non-PoE Port, 802.3at/af Compliant (up to 30W), Data and Power Carried over The Same Cable Up to 100 Meters, Plastic Case, Pocket Size, Wall mountable, Plug and Play

53KM
Brzi pregled

DEM-311GT, 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 550m

145KM
Brzi pregled

D-Link DUB-M610 6-in-1 USB-C Hub, sa HDMI čitačem kartica i inapajanjem do 100W

136KM
Brzi pregled

D-Link DUB-M520, 5‑in‑1 USB‑C Hub sa HDMI / Ethernet i priključkom zapunjenje

180KM
Brzi pregled

DUB-E100, žični, USB, 10/100Base-T, Vrsta priključaka RJ45, Broj priključaka 1

77KM
Brzi pregled

RVD-VGN, Video, Boja crna, Konektori Input: DisplayPort 1.1a digitalinterface, DisplayPort (M) male connector, Output: Analog VGA interface,D-Sub 15-pin (F) female connector

19KM
Brzi pregled

RUCM-AFA, adapter USB 3.0 Type-C M > na USB 3.0 Type-A F

9KM
Brzi pregled

RVC-DP, Video, Boja crna, Konektori DisplayPort ulaz,USB-C

26KM
Brzi pregled

RVC-HI2C, Video, Boja crna, Konektori HDMI izlaz,USB-C

44KM
Brzi pregled

RVD-VGN, Video, Boja crna, Konektori Input: DisplayPort 1.1a digitalinterface, DisplayPort (M) male connector, Output: Analog VGA interface,D-Sub 15-pin (F) female connector

32KM
Brzi pregled

AXAGON HMA-CR3A 3x USB-A + SD/microSD, USB3.2 Gen 1 hub, metal, 20cmUSB-A cable

34KM
Brzi pregled

AXAGON HMA-GL3A 3x USB-A + Gigabit LAN, USB3.2 Gen 1 hub, metal, 20cmUSB-A cable

45KM
Brzi pregled

AXAGON HMA-GL3AP 3x USB-A + Gigabit LAN, USB3.2 Gen 1 hub, metal, microUSB power, 20cm USB-A cable

49KM
Brzi pregled

AXAGON HUE-M1A 4x USB3.2 Gen 1 Mini Hub, metal, 20cm USB-A cable

27KM
Brzi pregled

AXAGON HUE-M1C 4x USB3.2 Gen 1 MINI hub, metal, 20cm USB-C cable

30KM
Brzi pregled

AXAGON HUE-MSA 4x USB3.2 Gen 1 SWITCH hub, metal, micro USB power IN,20cm USB-A cable

33KM
Brzi pregled

AXAGON HUE-P1A 4x USB3.2 Gen 1 ROUND hub, micro USB power IN, 30cm USB-Acable

26KM
Brzi pregled

Canyon Multiport Docking Station with 5 port, with wireless charger 10W, 2*Type C+1*HDMI+1*VGA+1*USB3.0+1*USB2.0. Input 100-240V, Output USB-C PD100W&USB-A 5V/1A, cable length type c-c 0.3m+micro USB 0.6m, Space gray, 104*104*28mm, 0.203kg

101KM
Brzi pregled

RVH-VGAM, Video, Boja crna, Konektori HDMI ulaz, VGA izlaz, Audio izlaz,power ulaz

23KM
Brzi pregled

RVH-VGN, Video, Boja crna, Konektori Input: HDMI v1.4b digitalinterface, HDMI A (M) male, Output: Analog VGA interface, D-Sub 15-pin(F) female connector

20KM
Brzi pregled

RVH-VGAN, Video, Boja crna, Konektori Input: HDMI v1.4b digitalinterface, HDMI A (M) male, Output: Analog VGA interface, D-Sub 15-pin(F) female connector, 2-channel analog 16 / 24-bit output (3.5mm stereojack)

21KM
Brzi pregled

Gigabit SFP module TP-Link, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance

38KM
Brzi pregled

USB 3.0 4-Port Portable HubConnect up to 4 devices at a timeData transfer speed 10 times fasterUltra compact designBuilt-in USB connector cableNo driver required

31KM
Brzi pregled

Priključci za PC priključke: - 2 x USB tip-A muški (tastatura, miš) - 2x HD15 M (video) - 2 x 3,5 mm priključak (ulaz za zvučnu karticu) -Integrirani priključni kablovi: 1,2 m

84KM
Brzi pregled

HUE-X4B, 4 x USB 2.0 HUB, 20cm kabel, Crni

13KM
Brzi pregled

Manhattan-ov 4K 2-Portni HDMI spliter sa ugrađenim pojačivačem signala,isporučuje 4K signal sa jednog reproduktora na 2 UHD monitora.

50KM
Brzi pregled